1971-1981 Frank Tibor (1948-) történész 12 db különlenyomata, közte 6 db dedikálttal. Valamint Dán Róbert (1936-1986) irodalomtörténész, hebraista, filológus 2 db különlenyomata, közte 1 db dedikálttal. A dedikált példányok Szepes Erika (1946-) irodalomtörténész, klasszika-filológus, részére dedikáltak.
1972 Kunstmappe "Alles für den Durst", Martin Engelrecht rézmetszeteinek színes reprodukciói, kiállítási kísérő, kicsit sérült papírmappában, egyébként jó állapotban
1976 "Egy erkölcsös éjszaka." Technikai forgatókönyv. Hunyady Sándor "Vöröslámpás ház" c. novellája nyomán írta: Bacsó Péter és Örkény István, dramaturg: Vásárhelyi Miklós, gyártásvezető: Onódi György, operatőr: Tóth János, rendező: Makk Károly. Bp., 1976, MAFILM Dialóg Filmstúdió. Egészvászon-kötésben.