Nyomtatványok Tételek száma: 265
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2027937
12771
355
Printed Materials
1913 Zilah, Böhm Jakab fényképész gyászjelentése 1652046
12772
355
Printed Materials
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár. 2028185
12773
355
Printed Materials
1915 Bp., Orenstein és Koppel Szilárd és Szállítható Keskenyvágányú Vasutak Gyárának katalógusa, hiányos! 2003810
12774
355
Printed Materials
1915-1985 Vegyes könyv és papírrégiség tétel. Közte: Szenti Tibor: Parasztvallomások. Gazdák emlékezése Vásárhelyről. Bp.,1985, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóosztályának tíz esztendeje. 1925-1935. Szerk.: Dausz Gyula. Bp.,(1936), Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóos... 1983484
12775
355
Printed Materials
cca 1915 A Zászlónk című újság több száma egybe kötve, körbevágott, sérült 1797163
12776
355
Printed Materials
1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés. 2028378
12777
355
Printed Materials
1916 A Vadászat és Állatvilág, képes vadászati és vadtenyésztési szaklap XV. évfolyamának 12. száma 2028372
12778
355
Printed Materials
1916 A Vadászat és Állatvilág, képes vadászati és vadtenyésztési szaklap XV. évfolyamának 14. száma 2028368
12779
355
Printed Materials
1916 A Vadászat és Állatvilág, képes vadászati és vadtenyésztési szaklap XV. évfolyamának 13. száma 2028360
12780
355
Printed Materials
1917 A Vadászat és Állatvilág, képes vadászati és vadtenyésztési szaklap XVII. évfolyamának 15. száma 2028400
12781
355
Printed Materials
1917 Vadászlap, az Országos Magyar Vadászati Védegylet tulajdona és hivatalos közlönye 2006603
12782
355
Printed Materials
1917 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Szerk.: Dr. Siklóssy László. VII. évf. 7. sz., a lapszéleken kis sérülésekkel, kis hiánnyal, 221-240 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft