1930 Új Auróra. Irodalmi Almanach az 1930. évre. IX. évf. Szerk.: Dr. Reinel János. Pozsony, Concordia Könyvnyomda és Kiadóvállalat. Papírkötésben, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel, a borító hátsó sarkán gyűrődéssel.
cca 1930 Budapest Horváth Endre 12 db művészi rézkarcáról készült nyomatot tartalmazó füzet. / Booklet with copies 12 art etchings Booklet size: 25x18 cm
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
cca 1930-1940 Vegyes különféle, gépelt, kérdés-felelet formában íródott jegyzet, közte jövedéki, statisztikai, jogi témájúak. Változó állapotban, közte foltosak, bennük jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
cca 1930 Paris Sex-Appeal c. erotikus folyóiratból különféle számaiból készült kolligátum, feltehetőleg hiányosak. Francia nyelven, benne számos érdekes fotóval. Kopott félvászon-kötésben, egy-két kijáró lappal, egyéb beragasztott erotikus képekkel.
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals ...
1930 Vasárnapi könyv. 1930. I. és II. félév. Teljes, XX. évfolyam. Papírkötésben, két kötetben, kissé foltos lapokkal, az egyik borító elülső borító javított.
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.