4 200 Ft
Diercke Schulatlas für höhere Lehranstalten. Bearbeitet und Herausgegeben: - - und E. Gaebler. Braunschweig, 1909, George Westermann, VI p.+156 t. Német nyelven. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel, az első három lap (I-VI) szakadt, két térkép kijár, szakadt (73-76.).