12063.
355. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
cca 1953 Orvosi egyetemi jegyzetgyűjtemény: Ideggyógyászat 3-5. rész; Elmegyógyászat 6-8. rész, összeáll.: Nyírő Gyula és munkaközössége, Bp., Jegyzetsokszorosító Üzem. Egybekötve, kicsit kopott vászonkötésben.