Pöstyén, Pistyan, Piestany; A pöstyéni Pro Patria Vöröskereszt Hadikórház távlati képe a Rádium-hegyről / Pro Patria Kriegslazaret / Pro Patria Red Cross military hospital (EK)
1911 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Fasor az új parkban. Kiadja Laufer Nándor 26. sz. / alley of trees in the new park (kissé ázott sarkak / slightly wet corners)
1917 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Horgászat a Vág folyón, K.u.K. katonák / Fischfang im Vág / fishing in the Váh river, K.u.K. soldiers (kopott sarkak / worn corners)
Pöstyén, Pistyan, Piestany; Pro Patria Vöröskereszt Hadikórház, kórterem, K.u.K. katonák / Pro Patria Kriegslazaret, Krankenzimmer / WWI Austro-Hungarian military hospital, room interior, sick and wounded soldiers (Rb)