Magyarország Tételek száma: 1265
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2043443
20467
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest VI. Hotel Britannia szálloda, Szondy söröző belső (EK) 2043416
20468
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Budapest VI. Munkácsy utca 23., Sonnenberg-ház 2041423
20469
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1903 Budapest VII. Erzsébet körút, Erzsébetvárosi bútortelep, villamos. Art Nouveau, litho 2039968
20470
356
5500
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1913 Budapest VII. Hotel Park szálloda kávéháza, belső pincérekkel és pincérnővel. Baross tér 10. a Keleti Pályaudvar érkezési oldalán (EK) 1891842
20471
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1904 Budapest VII. Keleti pályaudvar, vasútállomás, Baross szobor (EM) 1589125
20472
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T1
Budapest VII. Elemér utcai (ma Hernád utca) elemi fiúiskola és iparostanonc iskola. Magyar Imre felvétele 1589025
20473
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest VII. Ifj. Suhajda György söröző étterme és vendéglője, belső. Dohány utca 38. 2041407
20474
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Budapest VII. Erzsébet körút, Hotel Royal szálloda és kávéház, villamos, üzletek. Divald Károly 238. sz. 2043415
20475
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1913 Budapest VII. Kovács Lipót Magyarország Kávéháza, belső. Baross tér 15. (EB) 2039998
20476
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest VII. Rákóczi út, villamosok, férfi létrával, Emke kávéház (kopott sarkak / worn corners) 2040019
20477
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest VIII. Kerepesi út (Rákóczi út), Nemzeti Színház. litho (EK) 1892894
20478
356
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest VIII. Múzeum körút, Nemzeti múzeum, szökőkút, villamos. litho (kis szakadás / small tear) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft