Történelmi Magyarország Tételek száma: 2642
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2041957
21403
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Zalaszántó, Tátika várrom. Kiadja Mérei Ignác 40. sz. 2043436
21404
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Zomba, Paradicsompuszta; Ruca a 100. rekordtehén. Tulajdonos Dőry Frigyes. A Tolnamegyei Szarvasmarha Tenyésztő Egyesület kiadása. Pavlicsek felvétele (EB) 2038383
21405
356
2200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Zsámbék, A Szent Keresztről nevezett Irgalmas Nővérek leánynevelő intézete. Kiadja Kirschweng L. 683. (fl) 2035706
21406
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Zsámbék, Prépostsági rom a XIII. századból. Kiadja Scharle Gyula (EK) 2040253
21407
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Zsámbék, látkép a zárdával. Keresztes nővérek kiadása 1857319
21408
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Abrudbánya, Abrud; (Rb) 1858404
21409
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Abrudbánya, Abrud; Abrudfalva látképe. W.L. 3231. / general view of the village (fl) 2033221
21410
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Abrudbánya, Abrud; látkép. leporellólap, belül: Ferenc József tér, Római katolikus templom belseje, Ferenc József laktanya, aranyzúzók, aranybányák, Csetálja kőszikla vár, Privát zárda, Detonáta hegy, stb. Molnár Árpád kiadása. W. L. Bp. / leporellocard, inside: square, Catholic church interior, K.u.K. military barracks, gold mine, monastery, mountain, etc. 1922706
21411
356
4200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Abrudbánya, Abrud; Nagy-hegy / Deálu Máré 1858407
21412
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Abrudbánya, Abrud; W.L. 3206. / general view 2033213
21413
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Ada Kaleh, Ada Kaleh sziget Orsova alatt. Művészlevelezőlap MFTR 6314-10. / Insel Ada Kaleh unterhalb Orsova / Turkish island (Rb) 2033210
21414
356
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1908 Ada Kaleh, sziget Orsovánál / Turkish island Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft