10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Joannem Imre (Imre János (1790-1832)): Amicus Foedus Rationis Cum Experientia seu Philosophia Crisi Recentissima II-III. Pestini, 1825-1827,Typis Nobilis Matthiae Trattner de Petróza. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, a II. kötet borítója kissé kopottas, a III. kötet kopottas, a borító háta sérült, ceruzás széljegyzetekkel, néhol kissé foltos lapokkal, latin nyelven.