1 200 Ft
Karinthy Frigyes munkái sorozat 4 kötete (II.,IV.,V.,X.): Capillária, Krisztus vagy Barabbás, Két hajó, Gyilkosok. Bp.,é.n.,Athenaeum-Dick Manó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 2 kötetben magánkönyvtári bélyegzőkkel+Harsányi Zsolt: Csak azért is. Magyart a magyarnak. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső előzéklapon hiánnyal.