Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Átkötött műbőr-kötés, az átkötéskor az eredeti borítót felhasználták, egy-két helyen ceruzás aláhúzásokkal, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel.
Híres szerelmesek. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 328 p. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti borítót felhasználták, egy-két helyen ceruzás aláhúzásokkal, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel, ajándékozási sorokkal.
Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le san des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. Párizs-Bp., é.n., Varga-Tóbiás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Babits Mihály összes versei. I. kötet. Sajtó alá rendezte: Töröp Sophie. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. "A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 1. sz. kiadványa."
Krúdy Gyula 3 műve: Az utolsó gavallér. (Három kis regény.) Bp.,é.n.,ABC. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A dévényi fazekas. Bp.,é.n.,(Singer és Wolfner), Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A magyar jakobinusok. Bp.,1948, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ...
Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. 1-2. rész. Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Kézirat, belső használatra. Bp., 1988, BME GK Münnich Ferenc Kollégium. Kiadói papírkötés. Szamizdat.
Somlyó György: Cantata tremenda. Géniusz Könyvek, 2000. Dedikált! Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Könyvárusi forgalomba nem került, 100 pld. Szántó Tibor (1912-2001) Kossuth-díjas magyar könyvművész, grafikus - egyik utolsó - dedikációjával!