Udvardi István: Muzsikáló Podmaniczkyak - Rekviem a város atyjáért. Kamermayer Károly emlékére. Veszprém, 2002. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
Katona József: Bánk bán/Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde./Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1933, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, hiányos borítóval, javított gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. Pesti Napló ajándéka rejtvénymegfejtőjének. A Konkoly-Thege család egyik tagjának, Konkoly-Thege Bélának az aláí...
Bierbaum, O.J.: Fünfundzwanzig Jahre Münchner Hoftheater-Geschichte. Ein Rückblick auf die fünfundzwanzigjährige Amtsführung des Freiherrn Karl von Perfall als Leiter der Münchner Hofbühnen. München, 1892., Albert, Kiadói kissé kopott egészvászon kötés. Két ex librissel.
B. Élthes Eszter: Óda az erotikához avagy a szexualitás védelmében. Vitairat. Reich Károly illusztrációval. Bp., 1987,Editorg. Kiadói papírkötés, jó állapotban.