Fehér Ferenc: Esővárók. Versek. Újvidék,1964,Forum. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fehér Ferenc (1928-1989) által Kodolányi János (1899-1969) író, újságírónak dedikált példány.
Táncsics Mihály: Hit, papok, pápák. I. kötet. Táncsics Mihály Művei 8. kötet. Bp.,1873, Buschmann Ferenc, 255+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, névbejegyzéssel, az elülső kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel, belül jó állapotban. Első kiadás! A második kötet nem jelent meg. Unicus!
Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. Szegő István fordítását átdolgozta: Benyhe János. Kondor Béla 10 db rézkarcával. Bp., 1962, Európa, 129+3 p+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
Devecseri Gábor - Kass János: Bikasirató. Bp., 2000, Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola. Készült 100 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Irodalmi almanach. Dr. Jókai Mór előszavával. Bp. (1897. Ország-Világ). Többek között Krúdy Gyula (Régesrégen) és Molnár Ferenc (A csók) első közlésű írásaival. Számos képpel Kiadói, kopott egészvászon kötésben