Gárdonyi Géza: Falusi verebek. Köznapi történet három felvonásban. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés,Wolfner-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Katona Lajos: Petrarca. Költők és írók. Élet- és jellemrajzok az irodalom köréből. Bp.,1907, Franklin, 4+163 p. Átkötött félvászon-kötés, az elülső előzéklap hullámos, egy lapszélen hiánnyal.
Nagy Endre: Hajnali beszélgetések Lukits Miklóssal. Bp.,én.,Genius, (Kunossy-ny.), 157+3 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, volt könyvtári példány.
Dóczi Lajos: Csók. Vigjáték négy felvonásban. Dóczi Lajos munkái I. kötet. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai (Lampel Róbert). Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált Gottermayer N.-féle egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiányzó elülső előzéklappal.
Mikszáth Kálmán: Az apró gentry és a nép. Harminc kis elbeszélés. Bp.,1897, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, hiányzó szennylapokkal, javított címlappal.