Kner Imre: A könyv művészete. Egy megírandó de talán soha meg nem íródó könyv. Szerk.: Haiman György. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, a papírborítót részben a borítóra, műanyag védőfólia alá ragasztották, volt könyvtári példány.+Kner Izidor: Fél évszázad mezsgyéjén. Bp.,1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
George Orwell: 1984. Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Kézirat, belső használatra. Bp., 1989, BME GK Münnich Ferenc Kollégium. Kiadói papírkötés. Szamizdat.+Barométer Kiskönyvtár 2 kötete: Dale Carnegie: Hogyan szerezzünk barátokat és befolyásoljuk az embereket.+Hogyan fejezzük be az aggódást és kezdjünk el élni. hn., én., Barométer Kiskönyvtár. Kiadói papírkötés.
Cervantes: Don Quijote de la Mancha. Átdolgozta: Radó Antal. Dore Gusztáv rajzaival. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel.
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György illusztrációival. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
Miguel de Cervantes Saavedra: Don Quijote de la Mancha. Átdolgozta: Győry Miklós. Bp.,1875, Légrády. Átkötött kopott illusztrált félvászon-kötés, laza fűzéssel.
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.