Szántó Tibor: A betű I. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel.
Wehli Tünde: A középkori Spanyolország festészete. Bp., 1980, Corvina. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Kunst des Fernen Ostens. Landschaften, Blumen, Tiere. Prof. Dr. Otto Fischer bevezetésével. Iris Bücher. Kiadta: Hans Zbinden. Bern, 1935, Iris Verlag, 10+1 p.+XV t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, védőfóliával, a gerincen kis sérüléssel. / Paperbinding, with little damaged in the spine, in German language.
Az antik világ. A művészet története. Fordította Faluba Kálmán. Bp., 1986, Corvina Kiadó, 308 p. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.