Emil Preetorius: Chinesische Holzschnitte. Insel-Bücherei Nr. 164. Lepizig, 1958, Insel-Verlag. Kétoldalas és egy egészoldalas illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum, 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, megviselt, rossz állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, egy szakadt oldallal, egy hiányzó illusztrációval.
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1941, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. +
Wilhelm Müseler: Europäische Kunst. Völker und Zeiten. Berlin,1941, Safari. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
Vegyes könyv tétel, 2 db:
Gogol: Egy őrült emlékiratai... Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Fordította: Barta Sándor. Bp.,1969, Képzőművészeti Alap Kiadói Vállalat. Kiadói papírmappában, szakadt borítóval, jó állapotban. Hasonmás kiadás. Megjelent 5150 példányban. +
Gaugin Gemälde. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer, 8 p.+10 t. Német nyelven. Kiadói papírmappában.
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Előszót írta Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. kötet. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.