Dömötör János: Koszta Rozália. (Békéscsaba, 1987), Békés Megyei Tanács V.B. Művelődési Osztálya. A szerző és a művész által aláírt. A könyvbemutató meghivójával.
Balázs Károly: A "Bozó-lapok" (Bozó Gyula képes levelezőlapjai Hónapok, H, K, A, B, C sorozatokkal). Képeslapgyűjtők Kiskönyvtára 3. kötet. Ebből a könyvből 500 számozott példány készült ez a 495. sz. példány. A Notesz+K Kft. kiadása, nyomta a Koráll Szövetkezet. Budapest, 1996.
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.