Indische Miniaturen. Aus dem besitz der Staatlichen Museen zu Berlin. Berlin, ,Gebr. Mann. Német nyelven. Színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerinc alsó sarkán kis sérüléssel, kis hiánnyal, a borítón szakadásokkal.
Kertes Pál: Filmáru és filmművészet. A borítót Szabó Ferenc rajzolta. Bp.,1943,Unitas,(Radó István Nyomdai Műintézete-ny.), 79+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadozott hiányos illusztrált papír védőborítóban, a gerincen sérüléssel. Ritka! A szerző által dedikált.
Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.