Szegedi János: Tripartitum juris Hungarici tyrocinium juxta ordinem titulorum operis Tripartiti sacris canonibus accomodatum. 1-3. rész. Nagyszombat, 1751, Typis academicis Societatis Jesu. Korabeli egészbőr kötésben számos nemesi címeres pecséttel. 856p. + XXXVIII.
Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium. 1-3. köt. Nagyszombat, 1734, Leopold Joseph Berger. Néhol foltos lapokkal, a három kötet egybekötve, koronás magyar kiscímerrel díszített, sérült bőrkötésben.
A rendőri büntető eljárási és ügyviteli szabályok. Összeállították és jegyzetekkel ellátták: Barkóczy László, Dr. Csató Béla. Bp.,1937, Grill Károly, XIV+2+603 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
Finkey Ferenc: Az északamerikai büntetőjog mai vezéreszméi és reformintézményei. Értekezések a társadalmi tudományok köréből. XIV. köt. 5. sz. Bp., 1911, MTA. Kiadói papírkötés.
Angyal Pál: Visszalépés a kísérlettől, eredményelhárítás és jóvátétel. Értekezések a társadalmi tudományok köréből. XIV. köt. 4. sz. Bp., 1910, MTA. Kiadói papírkötés.
Tóth Lőrinc: Emlékezések a nemzetközi börtönügyi congressusra Rómában 1886. (nov. 16-24.). Értekezések a társadalmi tudományok köréből. VIII. köt. VIII. sz. Bp., 1886, MTA. Kiadói papírkötésben.
Finkey Ferenc: A börtönügy haladása az utolsó száz év alatt. Értekezések a filozófiai és társadalmi tudományok köréből. III. köt. 11. sz. Bp., 1930, MTA. Kiadói papírkötésben.
Az 1885-dik évi törvények gyűjteménye. III. füzet. (XXVI-XXVIII t.cz.) Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1886, Nagel Ottó,(Pesti Könyvnyomda Rt.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon a belügyminisztérium pecsétjével.
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ig...