17072.
356. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
1 000 Ft
11
Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészÃtésére és dÃszÃtésére. Bp., 1936, Váncza és Társa. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borÃtóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Bánffhunyadi Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. VIII. füzet: Levesek, becsinált levesek, vegyes és pörkölt levesek, levesbevalók. Bp., én., Singer és Wolfner. PapÃrkötésben, szakadozott, hiányos borÃtóval. Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. Bp., 1934, SzÃnházi Élet. Vászon-kötésben, kopott, foltos borÃtóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, rossz állapotban,