Schäfer, Daniel Fr.: Der Weltumsegler. Oder Reise durch alle fünf Theile der Erde. Zum Selbstunterreich der Jugend. Erster Band: Amerika und Westindien.
Berlin, 1801. Oehmigke dem Jüngern.8 egészoldalas, színezett rézmetszettel 374p. Korabeli, kopottas félbőr kötésben. / With 8 full page copper plate engravings. In tattered half leather binding.
Dr. A. Otto: Die Hohe Tatra nebst den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkaprathen. Griebens Reisehürer 47. Berlin, 1912, Albert Goldschmidt, VI+282+6+16 p. 8. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, térkép-melléklettekkel korabeli reklámokkal,német nyelven./ Linen-binding, with maps, in German language
Bodnár Bálint: Kisvárda környéke népmesék. A meseillusztrációkat készítette: Huszár István festőművész. Jósa András Múzeum Kiadványai 18. Nyíregyháza, 1980, Jósa András Múzeum, 174 p. Kiadói papírkötés, egy lap kijár. Megjelent 1000 példányban.
"Uram, te voltál hajlékunk nemzedékről nemzedékre." A bácsfalusi evangélikus egyházközség története. Szerk.: Kovács Lehel István. Hétfalu Könyvek. Négyfalu, 2011, Bácsfalusi Evangélikus-Lutheránus. Kiadói papírkötés.
Tanulmányok Rákospalota-Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp.,1974, XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban. A szerkesztő által dedikált!
A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó kartontokban. Mádl Ferenc (1931-2011) jogász, köztársasági elnök ajándékozási soraival, aláírásával, dátumozva.
Lechner Lajos: Szeged újjá építése. A szerző saját kiadásában Budapesten 1891-ben megjelentetett kötet hasonmás kiadása tervlap-mellékletekkel, dr. Meggyesi Tamás előszavával és dr. Péter László utószavával. Szeged, 2000, Magánkiadás,(Presskontakt), XV+8+92+XVII (fekete-fehér illusztrációk)+XI-XV p.+7 tervlap melléklet. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, tervlap-mellékletekkel, jó állapotban.
Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. 25 szövegképpel és 48 műmelléklettel. Bp., 1910, Lampel. Kiadói egészvászon kötés. Kopottas
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.