Szelényi Károly: Pécs és Baranya. A magyar mediterráneum. A bevezetőt és a képaláírásokat írta, és az idézeket válogatta Tüskés Tibor. Pécs, 1988, Pannónia Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,