8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Kolligátum, nagyrészt egyházi témájú művekből, 5 db. (Egybekötve.) : Jámbor Pál: Egyházi beszédek. Szabadka, 1862, Oblath Leo,(Bittermann Károly-ny.) 189+3 p. Jozgits János: Ünnepnapi Szentbeszédek. Pécs, 1885, Taizs József,114+2 p. Mutzl Sebestyén: A föld és az emberi-nem őstörténete, Mózes könyve s a Tudományos kutatások eredményei szerint. Németből fordította: V.E. Pest, 1853, Lukács L. és Társa, VIII+342 p.+1 kihajtható tábla. Falusi levelek a polgári házasságról. Pest, 1868, Emich Gusztáv, 30 p. Roboz István: Daguerreotyp vagy azon nevezetességek arcképcsarnoka, kik nem pártolják az irodalmat. Pest, 1863, Emich Gusztáv, VIII+98-132 p. XIX. század végi aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal.