1 800 Ft
Vegyes fém tárgyak, 5 db, 2 db fali tányér, 2 db falikép, 1 db nagy füles csésze, a csésze és az egyik tányér jelzett, az egyik faliképen és tányéron kopásnyomokkal, fali képek: 39x23 cm, d: 28 cm, fali tányérok: d: 19 cm és 21 cm, nagy füles csésze: m: 6,5 cm, d: 14 cm.