Hajózás, Balaton Tételek száma: 10
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1993708
12929
356
Ships Balaton
Vitorláshajók. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó; 1914114
12930
356
Ships Balaton
Halmay Lóránd: Evezősök, és motorcsónakosok kézikönyve. Bp., 1938. Gergely. R. 72p 2016668
12931
356
Ships Balaton
Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 2043076
12932
356
Ships Balaton
Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik sarkán ütődéssel, egyébként jó állapotban. 2033609
12933
356
Ships Balaton
2 db balatoni szuvenír porcelán: Drasche bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm + Aquincumi hamuzó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 7,5×11,5 cm 2034020
12934
356
Ships Balaton
2 db balatoni szuvenír porcelán: Hollóházi kis váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 5,5 cm + Aquincumi kis tálka, kézzel festett, kopásokkal, d: 5,5 cm 2033566
12935
356
Ships Balaton
Hajó alakú porcelán lámpa, gyöngyházfényű, kézzel festett, jelzés nélkül, csatlakozóval, kopásokkal, m: 24,5 cm 2039803
12936
356
Ships Balaton
1985 Balaton pilot. Vitorlázóknak szóló balatoni ismertető a kikötőkről. Gyűrűs mappában 2034465
12937
356
Ships Balaton
3 db Balaton könyv: Zentai Gabriella (vál.), Szigethy Ágnes (szerk.): "Jer, nézd a Balatont..." - A Balaton magyar költők verseiben és magyar festők képein Budapest, 2003. Távok. Karton kötésben, papír védőborítóval. + 2 db 1956395
12938
356
Ships Balaton
Dr. Darnay-Dornyay Béla - Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft