cca 1890 Három funkciós (színházi, földi, tengeri) távcső, beépített iránytűvel, bőr borítású, működik, kopott állapotban, márka jelzés nélkül, eredeti erősen kopott bőr tokjában, 11,5×11,5 cm (15,5) / binoculars with compass, without hallmark, in original case
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm