https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 263

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1748 Inscriptiones Castri Doloris Comitis Eszterházy, Judicis Curiae Regiae. hn.,ny.n., foltos, 2 sztl. lev.
1
13160.

cca 1748 Inscriptiones Castri Doloris Comitis Eszterházy, Judicis Curiae Regiae. hn.,ny.n., foltos, 2 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1768 Belgrád kormányzójának, a kádinak és a janicsár agának fermánjának, írásos parancsának német nyelvű fordítása, ny. n., kissé foltos, 2 sztl. lev.
1
13161.

1768 Belgrád kormányzójának, a kádinak és a janicsár agának fermánjának, írásos parancsának német nyelvű fordítása, ny. n., kissé foltos, 2 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1774-1939 Vegyes papírrégiség tétel, nagyrészt Sopronnal, 2 db Kismartonnal kapcsolatos, 16 db, közte halálozási értesítő, keresztlevelek, anyakönyvi kivonatok, szerződés, illetőségi bizonyítvány, részben magyar, részben német nyelven, okmánybélyegekkel.
1
13162.

1774-1939 Vegyes papírrégiség tétel, nagyrészt Sopronnal, 2 db Kismartonnal kapcsolatos, 16 db, közte halálozási értesítő, keresztlevelek, anyakönyvi kivonatok, szerződés, illetőségi bizonyítvány, részben magyar, részben német nyelven, okmánybélyegekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1780-1810 Tolnay Sándor (1748-1818): A szarvas marháknak betegsége ellen, ... hn.,én., nyn., 2 sztl. lev.
1
13163.

cca 1780-1810 Tolnay Sándor (1748-1818): A szarvas marháknak betegsége ellen, ... hn.,én., nyn., 2 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1799 Lieder beim Absterben der Anna Katharina Bohrin,  welche geboren den 6. April Anno 1795 und gestorben den 22. Oktober Anno 1799. Ödenburg (Sopron), Anna Klara Sießin, német nyelven, 3 sztl. lev.
1
13164.

1799 Lieder beim Absterben der Anna Katharina Bohrin, welche geboren den 6. April Anno 1795 und gestorben den 22. Oktober Anno 1799. Ödenburg (Sopron), Anna Klara Sießin, német nyelven, 3 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1805 Reiche der Todten pozsonyi újság 4p.
1
13165.

1805 Reiche der Todten pozsonyi újság 4p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
3
1820-1839 Sopron, 3 db menyegzőre írt versike, Schätzer Sámuel-Boór Erzsébet, Boór Sámuel-Förster Éva Mária. Ödenburg(Sopron), Katharina von Kultschar-Sießischen Erben-ny., 2+2sztl. lev.+7 p.
1
13166.

1820-1839 Sopron, 3 db menyegzőre írt versike, Schätzer Sámuel-Boór Erzsébet, Boór Sámuel-Förster Éva Mária. Ödenburg(Sopron), Katharina von Kultschar-Sießischen Erben-ny., 2+2sztl. lev.+7 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1820-1940 Vegyes papírrégiség tétel, számlák, nyomtatványok, fotók, keresztlevél...stb.
1
13167.

cca 1820-1940 Vegyes papírrégiség tétel, számlák, nyomtatványok, fotók, keresztlevél...stb.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
9
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
1
13168.

1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
EUR
,
42,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1839-1871 Vegyes újság tétel, 3 db:   1839 Figyelmező. Az Egyetemes Literatura' Körében. Szerk.: Schedel (Toldy Ferenc), Vörösmarty (Mihály), Bajza (József.) 1839. December 10. 49. szám., foltos, 809-824 (kéthasábos számozás) p.  1864 Vasárnapi Újság. 1864. július 10. XI. évf. 28 sz. Kiadó-tulajdonos: Heckenast Gusztáv. Díszes fejléccel a címlapon, szövegközti illusztrációkkal, korabeli reklámokkal, közte Borsos és Társa, Simonyi Fényirdái reklámokkal, valamint cs. és kir. szabad Tiszavidéki Vasút menetrendjével. A címlap sarkán bélyegzéssel. Pest, Landerer és Heckenast-ny., kissé foltos, 273-284 p.  1871 Üstökös. 1871. április 7., XXIII. kötet. 15. sz. Szerk.: Jókai Mór. Rajzolta: Jankó, metszette: Pollák. Díszes fejlécű címlappal. 174-175. oldalon karikatúrákkal. Korabeli reklámokkal, közte sorsjegy reklámmal.  Pest, 1871, Athenaeum-ny., a címlap és az utolsó lap foltos, a címlapon kis lyukakkal, 157-158,171-177+3 p.
1
13169.

1839-1871 Vegyes újság tétel, 3 db: 1839 Figyelmező. Az Egyetemes Literatura' Körében. Szerk.: Schedel (Toldy Ferenc), Vörösmarty (Mihály), Bajza (József.) 1839. December 10. 49. szám., foltos, 809-824 (kéthasábos számozás) p. 1864 Vasárnapi Újság. 1864. július 10. XI. évf. 28 sz. Kiadó-tulajdonos: Heckenast Gusztáv. Díszes fejléccel a címlapon, szövegközti illusztrációkkal, korabeli reklámokkal, közte Borsos és Társa, Simonyi Fényirdái reklámokkal, valamint cs. és kir. szabad Tiszavidéki Vasút menetrendjével. A címlap sarkán bélyegzéssel. Pest, Landerer és Heckenast-ny., kissé foltos, 273-284 p. 1871 Üstökös. 1871. április 7., XXIII. kötet. 15. sz. Szerk.: Jókai Mór. Rajzolta: Jankó, metszette: Pollák. Díszes fejlécű címlappal. 174-175. oldalon karikatúrákkal. Korabeli reklámokkal, közte sorsjegy reklámmal. Pest, 1871, Athenaeum-ny., a címlap és az utolsó lap foltos, a címlapon kis lyukakkal, 157-158,171-177+3 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1840 A Tudományos Törvénytár c. folyóirat előfizetési felhívása 4p. 25 cm
1
13170.

cca 1840 A Tudományos Törvénytár c. folyóirat előfizetési felhívása 4p. 25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1841 Der Spiegel für Kunst, Eleganz und Mode. Samuel Rosenthal (szerk.) 14. évfolyam. Pest und Ofen. Rézmetszetű címlappal. Kötés nélkül, egy oldalon hiány. 439-830p + Hozzákötve: Der Schmetterling ein Flugblatt zum Spiegel. 120p.
1
13171.

1841 Der Spiegel für Kunst, Eleganz und Mode. Samuel Rosenthal (szerk.) 14. évfolyam. Pest und Ofen. Rézmetszetű címlappal. Kötés nélkül, egy oldalon hiány. 439-830p + Hozzákötve: Der Schmetterling ein Flugblatt zum Spiegel. 120p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz