12332.
356. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
9 000 Ft
1839 Poétai osztályos tanuló kézzel írt versgyűjteménye, benne Vörösmarty, Kazinczy, Bajza, Kisfaludy, Kölcsey és mások verseivel (Szózat, Árpád ébredése, stb.), kopott vászonkötésben