Görögország ~1930. "Görög Főnix Rend Nagy Parancsnoki Kereszt" eredeti vállszalagon, eredeti, hiányos, sérült "ARTHUS BERTRAND PARIS" gyártói tokban T:1- Greece ~1930. "Order of the Phoenix Grand Cross" with original sash, in original "ARTHUS BERTRAND PARIS" case, with missing interior C:AU
Olaszország 1947-2001. "Olasz Szolidaritás Csillaga Rend III. fokozata" aranyozott kitüntetés "POZZI ROMA" gyártói jelzéssel, mellszalagon, eredeti dísztokban (55mm) T:2 enyhén hajlott, hátoldali medalion kiesik Italy 1947-2001. "Order of the Star of Italian Solidarity 3rd class" gold plated decoration with "POZZI ROMA" makers mark, with ribbon, in original case (55mm) C:XF slightly bent, the reve...
Szovjetunió DN "Világ proletárjai, egyesüljetek" Cu jelvény piros szalagon (75x38mm) T:2 Soviet Union ND "Proletarians of all countries unite!" Cu badge with red ribbon (75x38mm) C:XF
Románia DN "Pentru Merit Ceferist" zománcozott Br jelvény 437-es sorszámmal T:2 Romania ND "Pentru Merit Ceferist" enamelled Br badge with serial number 437 C:XF
DN "Concordia Lovagrend" aranyozott és zománcozott kitüntetés nyakszalagon, "Arturo Pozzi" feliratú dísztokban (58mm) T:2 kis zománchibák és hiány / ND "Military Order of the Knight's of Concordia" gold plated and enamelled cross on neck ribbon, in "Arturo Pozzi" case (58mm) C:XF small enamell errors and some missing