Amerikai Egyesült Államok DN "Paramount Pictures" fém plakett (10,6x10,6mm) T:2 ezüstözés lekopott
USA "Paramount Pictures" metal plaque (10,6x10,6mm) C:XF silver plating worn
Ausztria 1913. "Dr. Sigmund Brosche - IN FREUNDSCHAFT UND VEREHRUNG DIE MITGLIEDER DES INDUSTRIERATES 1913" egyoldalas Br plakett, "A. HARTIG WIEN" gyártói jelzéssel (90x69mm) T:1- kis patina
Bulgária DN "Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna" Br emlékérem tokban (75mm) T:2
Bulgaria ND "Summer International Music Festival - Varna" Br commemorative medal in case (75mm) C:XF
Csehszlovákia 1965. "500 éves a Pozsonyi Egyetem" Br plakett eredeti tokban (36,5x21,5mm) T:2
Czechoslovakia 1965. "500th anniversary of the University of Bratislava" Br plaque in original case (36,5x21,5mm) C:XF
Franciaország ~1870. 5Fr "III. Napóleon császár" Br szatirikus fantáziaveret a porosz-francia háború után (37mm) T:2
France~1870. 5 Francs "Neapolio III Imperator / Finis Germaniae 1870" satirical fantasy coin after the Franco-Prussian war (37mm) C:XF
Nagy-Britannia 1851. "Viktória királynő és Albert herceg / Nemzetközi Világkiállítás London 1851" fém emlékérem. Szign.: Allen & Moore (50,5mm) T:2- ph.
Great Britain 1851. "Queen Victoria and Prince Albert / The International Industrial Exhibition London 1851" metal commemorative medal. Sign.: Allen & Moore (50,5mm) C:VF edge error
Nagy-Britannia DN "World War I. - 1914-1918 / The Daily Mail commemorative coin" fém emlékérme eredeti csomagolásban (27mm) T:1
Great Britain ND "World War I. - 1914-1918 / The Daily Mail commemorative coin" metal commemorative coin in original packing (27mm) C:UNC
Németország 2012. "Spanyolország / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1
Germany 2012. "Spanien / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC