Festmények és grafikák Tételek száma: 386
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1987629
10252
357
A. Szabó Károly: Méznyerők. Cserkész grafika. ceruza, papír. Jelzett. 17x25 cm 2028472
10253
357
D. Szabó Margit (1938-): Mostari híd. Színes linó, papír, üvegezett keretben, 14,5×19,5 cm 2049079
10254
357
11000
Szántó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, hibás keretben, 53×42 cm 1974640
10255
357
11000
Szász Endre (1926-2003): Edith. Rézkarc, papír (gyűrődéssel), jelzett, üvegezett fa keretben, 19×29 cm 2051141
10256
357
Szász Endre (1926-2003): Macska. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×40 cm 1958242
10257
357
28000
Szegvári Károly (1920-2002): Vízparton, olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×43,5 cm 2044086
10258
357
34000
Szegvári Károly(1920-2002): Tanya kiszáradt fával. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 50×70 cm 1972716
10259
357
Szeift Béla (1944-2012): Esőfelhők, vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm 2051781
10260
357
1984 Szemethy Imre (1945- ): Mirigy. Rézkarc, papír, jelzett, 20x12 cm 2028410
10261
357
Szennik György (1923-2007): Út a Tiszára, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×38,5 cm 2051123
10262
357
Szentpály Zoltán (?-?): Nádfedeles ház. Olaj, farost, jelzett, 22x27 cm 2051032
10263
357
Szepesi Andor (1954-): Táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft