Festmények és grafikák Tételek száma: 386
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2051340
10060
357
Darabont Tamás (1930-): Tél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 29×39 cm 1901174
10061
357
D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm 2028218
10062
357
Deim Pál (1932-2016): A holló. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×26 cm 2028604
10063
357
Deli Ágnes (1963- ): Hullámlovas, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×23 cm 2049588
10064
357
Deli Antal (1886-1960): Istállóban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×20 cm 2049624
10065
357
Deli Antal (1886-1960): Kompozíció. Pasztell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 15×21 cm 1922516
10066
357
Deli Julianna (1962-): Legényvirágok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 49×33 cm 1924585
10067
357
Deli Julianna (1962-): Asztali csendélet. Tempera, farost, jelzett, 50×34 cm 1981469
10068
357
Dévényi János (1956-): Tónusok, színek, arányok (2019.) Akril, papír. Jelzett. 30x40 cm Keretben 1813510
10069
357
Dimits Sándor (?-?): Tó részlet. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm 2045268
10070
357
14000
Diósy jelzéssel: Falusi utcarészlet télen. Olaj, farost, 40×50 cm 2044741
10071
357
Divéky József (1887-1951): Alkohol. Litográfia, papír. Nyomdailag jelzett a hátoldalon 19x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft