Magyarország Tételek száma: 1181
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2050608
20338
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1901 Budapest I. Üdvözlet a "Márvány menyasszonyhoz" címzett vendéglőből, étterem belső, kert vendégekkel 2051161
20339
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest I. Szent János tér (ma Krisztina körút), Rotter-féle bérház. Felvétel a Petőfi gimnázium tetejéről. Lange és Társa reklám a hátoldalon, photo 2051246
20340
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1905 Budapest I. Várbazár. Taussig Arthur kiadása (EK) 2051552
20341
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest I. Zsigmond kápolna a várban, belső. Taussig A. (fl) 2051247
20342
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Budapest I. Lépcsőház a királyi várban, belső. Taussig Arthur kiadása 2044243
20343
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1903 Budapest I. Vársikló, Budavári sikló (kopott sarok / worn corner) 2046510
20344
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 Budapest I. Királyi palota, hölgyek, vár, gőzhajók. Back & Schmitt. litho s: Rosenberger (EB) 2044372
20345
357
4800
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest I. Várpalota észak felől. Kuenstlerpostkarte No. 2304. von Ottmar Zieher, litho s: Raoul Frank 1986476
20346
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T4
Budapest I. Ferenc József Gimnázium. Art Nouveau, floral, litho (lyuk / hole) 2017721
20347
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1911 Budapest I. Mátyás lépcső (EK) 2017724
20348
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1911 Budapest I. Szent Gellért szobor, Erzsébet híd, villamos (EB) 2017720
20349
357
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1907 Budapest I. Mátyás templomhoz vezető lépcső. Kiadja Tóth Károly és Schwartz Antal 15. sz. (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft