Móra Ferenc: Daru-utcától a Móra Ferenc utcáig. I-II. kötet. Móra Ferenc Hátrahagyott Művei Díszkiadása. Bp.,(1935),Genius. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, az egyik kötet gerincén kis sérüléssel.
Vegyes könyv tétel, változó állapotban, többnyire sérült, vagy viseltes, rossz állapotban, 6 db: Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Bp.,én.,Genius. Kiadói papírkötés. Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Vértes Marcell rajzaival. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói félvászon-kötésben. F. H. Burnett: A kis lord. Bp., én., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben. Gaal Mózes: Csontos Szigfrid és ...
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival 2 db. [Bp.], [2000], Laude Kiadó. Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, kartonált papírkötésben, saroknál kis kopásokkal. 44 cm