3 db Mécs László könyv: Élőket nézek. Versek. Bp.,(1938),Révai. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Bajor Ágost (1892-1958) Mécs Lászlót ábrázoló ex libris-szével, Mécs László (1895-1978) aláírásával. 1048. számú kézzel számozott példány. Hajnali harangszó. Versek. Bp., én., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Fehéren és kéken. Versek. B...
Hollós Korvin Lajos: Elhal a dal - versek. Bp., 1939, Mentor Könyvkiadó, 111 p. Kiadói bőrkötésben gerincén és a címoldalon sérült, possessori bejegyzéssel.
May Károly: A szent este. Útleírás. Fordította: Altay M(argit.) Mühlbeck Károly. Bp.,(1936),Aczél Testvérek, 152 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.