Móra Ferenc: Daru-utcától a Móra Ferenc utcáig. I-II. kötet. Móra Ferenc Hátrahagyott Művei Díszkiadása. Bp.,(1935),Genius. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, az egyik kötet gerincén kis sérüléssel.