6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
[Shakespeare, William:] Shakespeare összes drámai művei I-IV. kötet. I. kötet.: Királydrámák. II. kötet: Tragédiák. III. kötet.: Vígjátékok. IV.: Színművek. Az összefoglalásokat és jegyzeteket Ország László írta. Bibliapapírra nyomott kiadás. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 1 t. (címkép)+1252+2; 1245+3;890+2;901+2 p. Kiadói díszesen aranyozott pergamin sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal a borítón, a III. kötet hátsó borítója kissé szétvált.