1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
A kartelek helyzete és működése Magyarországon. II. kötet. Bevezetéssel ellátta: Dr. Halla Aurél. Összeállította: Dr. Dobrovics Károly. Bp.,1935, Monopol, (Hellas-ny.), 398 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés, foltos, piszkos elülső szennylappal és címlappal.