3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
ÉpÃtésügyi szabályzat Budapest, fÅ‘ és székváros területére. Az 1870. évi X. törvénycikk alapján kiadja FÅ‘városi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1899, Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borÃtóval, sérült gerinccel, kijáró elülsÅ‘ szennylappal, bejegyzésekkel, át és aláhúzásokkal.(6-7. oldal, XVIII. fejezetnél (99-101. oldal.)) Gerlóczy Tamás (1870-1940) székesfÅ‘városi fÅ‘mérnök, műszaki tanácsos névbejegyzésével az elülsÅ‘ elÅ‘zéklapon, és a cÃmoldalon.Gerlóczy Tamás hivatali példánya volt.(Gerlóczy Károlynak (1835-1900) Budapest fÅ‘jegyzÅ‘jének, és elsÅ‘ alpolgármesterének fia.)