6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Marie Schandri: Regensburger Kochbuch./Anna Huber: Die vollständige Fastenküche oder praktische Anleitung zur Bereitung von Faltenpreisen. Zugleich ein Anhang zu jedem Kochbuche von - -. Regensburg, 1892, Alfred Coppenrath, V-XLI+3+508+142 p. Német nyelven. Kopott egészvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, a címlap és pár lap hiányzik, az utolsó két lap sérült, hiányos.