17232.
357. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Dr. Oláh Gyula: Az ember és az egészség. Bp.,1899, Athenaeum. Szövegközti ábrákkal. Egyetlen kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lapszéllel.