17245.
357. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Dr. R. H. PIerson: Compendium der Electroterapie. Leipzig, 1882, Verlag von Ambr. Abel., VIII+227 p. Német nyelven. Szövegközti fametszetekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, a lapéli folttal.