cca 1900 A közúti kerületi kir. felügyelők hatáskörére vonatkozó utasítás. Bp., Légrády, 23+1 p. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. "M. Kir. Államépítészeti Hivatal. Veszprém." bebélyegzésekkel, ceruzás és tollas jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
cca 1900 Emlék album fiatal leányok számára. Híres írók facsimile soraival. Singer és Wolfner. én. 4-ik bővített kiadás. Emlékkönyv formátum, benne sok üres lappal a kevésbé illusztris bejegyzéseknek. Egészvászon kötésben, kopott festéssel, de egyébként jó állapotban
1901 Fregoly: A hasbeszélés művészete. Bp., 1901, Gerő I. Imre, 27+5 p. Papírötésben, szakadozott, foltos borítóval, kissé szakadt lapszélekkel, foltos.
1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.
1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.