cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers...
cca 1912-1933 Vegyes képes árjegyzék tétel, 3 db: 1912 The Novo Engine. No. 412., amerikai, angol nyelvű gépárjegyzék. cca 1910-1920 Termant & Monahan C. motores marinos T&M., amerikai cég, spanyol nyelvű árjegyzéke, szakadt borítóval, foltos. cca 1933 Kugelfischer Einbaubeispiele für Kugellager Rollenlager. Sweinfurt, FAG Kugelfischer, német nyelvű gépárjegyzék, foltos,
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.
1914 Haupt-Katalog der Ostdeutschen Maschinen-Fabrik vorm. Rud. Wermke Aktien-gesellschaft Heiligenbeil in Ostrpreußen, német nyelvű gép árjegyzék, szövegközti illusztrációkkal, foltos, 149 p.
Darumadár ha elszállsz...(Dal az orosz hadifogságból.) Zenésítette: Zerkovitz Béla. Bp., 1915, Rózsavölgyi és Társa, 5 p. Illusztrált címlappal, szakadt, foltos.