Olasz Államok / Pápai Állam DN "X. Piusz pápa" Ag? emlékérem füllel, jelzés fülön (15,25g/32mm) T:2 ph. Italian States / Papal States ND "Pope Pius X" Ag? commemorative medal with ear, mark on ear (15,25g/32mm) C:XF edge error
NSZK 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" jelzett Ag emlékérmek (17xklf) rajtuk a sportágak ábrázolásaival, eredeti, kopottas dísztokban (20g/0.999/32mm) T:1,1- patina / FRG 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" hallmarked Ag medallions (17xdiff) depicting the sports, in original, worn display case (20g/0.999/32mm) C:UNC,AU patina
NSZK 1986. "125 éves a vasút Ruhr és és Sieg között" fém emlékveret (30mm) T:1 ph. FRG 1986. "Railway is 125 years old between Ruhr and Sieg" metal coin (30mm) C:UNC edge error
Németország DN "1969-es német világbajnok labdarúgó csapat tagjai" 15db sárgaréz emlékérem gyűjtőlapra ragasztva, gyűjtő hátulján leírással, 2 db hiányzik T:1-,2 Germany ND "Traum Elf 69" 15pcs of brass tokens glued to collector card, with information on the back, 2 pieces are missing C:AU,XF
Németország DN "Fünfzig reichspfennig 1924" jelzetlen aranyozott Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP, BU Germany ND "Fünfzig reichspfennig 1924" unmarked gilt Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, BU
Németország DN "Deutsche lokomotiven / Drache" egyik oldalán festett, jelzetlen Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP,a festés kissé kopott Germany ND "Deutsche lokomotiven / Drache" one side is painted, unmarked Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, the painting slightly worn
Olaszország 1939. "1 ABRIL 1939 VICTORIA / 18. JULIO 1936 ALZAMIENTO" fülön jelzett Ag emlékérem (18,14g/33mm) T:2 / Italy 1939. "1 ABRIL 1939 VICTORIA / 18. JULIO 1936 ALZAMIENTO" Ag commemorative medallion, hallmarked on ear (18,14g/33mm) C:XF
Olaszország 1979. "Joannes Paulus II - La Numismatica 1979. anno X" kétoldalas Br plakett (55mm) T:1- Italy 1979. "Joannes Paulus II - La Numismatica 1979. anno X" kétoldalas Br plakett (55mm) C:AU