Amerikai Egyesült Államok 50db-os vegyes érme tétel "Moments of Freedom" tálcán közte 10db ezüst, 1921. 1$ Ag "Morgan" (4x); 1923. 1$ Ag "Béke" (2x) T:1-,2 tálca sérült és ragasztott USA 50pcs of coins in "Moments of Freedom" tray, including 10 silver coins, 1921. 1 Dollar Ag "Morgan" (4x); 1923. 1 Dollar Ag "Peace" C:AU,XF tray is damaged and sticked
Amerikai Egyesült Államok 29db érme és 1db bankjegy, falra akasztható "Bicentenárium gyűjtemény", a XVIII. és XIX. századi érmék csak replikák T:2-3 USA 29pcs of coins and 1pc banknote in frame, "The Bicentennial Collection", coins from the 18th and 19th century are replicas C:XF-F
Andorra 1984. 1D-10D (4xklf) forgalmi sor eredeti tokban leírással T:1 Andorra 1984. 1 Diner - 50 Diners (4xdiff) coin set in original case with description C:UNC