Militária Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2050758
31368
357
Military
Numizmatika
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418. 2050207
31369
357
Military
Numizmatika
1932. "Hadirokkant" Br gomblyukjelvény (12x16mm), mellette névre szóló "Honsz" képeslap és a "Honsz" alapszabályai T:1- 2052024
31370
357
Military
Numizmatika
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen, modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:1- Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge, on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433. 2029180
31371
357
Military
Numizmatika
~1948. "Gépkocsizó lövész" hadifém jelvény, utángyártott (?) (71,5mmx~28mm) T:2 Sallay 90/a. 2049946
31372
357
Military
Numizmatika
1965. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, adományozói okirattal (~40mm) T:1- 2049309
31373
357
Military
Numizmatika
1987. "Magyar Katonai Térképészet 1919-2019" fém emlékérme (42,5mm) T:1(PP) kis ph. karcolások 2010122
31374
357
Military
Numizmatika
1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya" zománcozott ezüstözött kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1992. "Title of Merit For Defence 3rd grade" enamelled silvered decoration with ribbon C:XF NMK 793. 2051474
31375
357
Military
Numizmatika
1996. "A Tiszti Szolgálati Jel I. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 NMK 794. 2049368
31376
357
Military
Numizmatika
DN "Az egység élenjáró katonája" zománcozott jelvény (48x31mm) T:1- 2049140
31377
357
Military
Numizmatika
19db-os vegyes modern magyar militária tétel, benne kitüntetések és fém szalagsáv tartók, "A Haza Fegyveres Szolgálatában", "A Haza Szolgálatáért" T:2 2024955
31378
357
Military
Numizmatika
20db-os gomb tétel honvéd egyenruháról T:2,2- 2053491
31379
357
Military
Numizmatika
Kis magyar Néphadsereg és szovjet jelvény és emlékérem gyűjtemény T:1-2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft