Szontágh Tibor (1873-1930): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett, restaurá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szontagh-Tibor-1873-1930-Hazafele-Olaj-vaszon-jelzett-restauralt-50C39760-cm~II2054961
2054961
10164
358
60000
Kikiáltási ár:
60 000 Ft 159,15 EUR , 171,43 USD
Leírás: Szontágh Tibor (1873-1930): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 50×60 cm
: turóczi_márk