2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Mikszáth Kálmán: Tavaszi Rügyek. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1893, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. Sarkokon kopás, néhány lap foltos